Anna Lisa Thomson Paprika Upsala Ekeby

559744

ANNA LISA THOMSON, "Paprika", golvvas, delvis glaserat stengods, Upsala Ekeby, monogramsignerad och numrerad 1081, höjd ca 52 cm

Keramik/Porslin

Rum 7, Hylla 2

Budhistorik (24 bud)
4170627
1 800
4170562
1 700
4170002
1 600
4170561
4170002
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.