Alex Stoddard fotografi

559740

ALEX STODDARD (USA, född 1993): utan titel, signerade och numrerad 3/25, ca 50x50 cm

PROVENIENS
Gallery Fahey/Klein, Los Angeles

Fotografi

Rum 9, Vagga 2

Alex Stoddard fotografi

Budhistorik (18 bud)
4163445
3 400
4163404
3 200
4163173
4163196
4163173
2 800

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.