Alex Stoddard fotografi

559739

ALEX STODDARD (USA, född 1993): Explosions, signerade och numrerad 1/20, ca 50x50 cm

PROVENIENS
Gallery Fahey/Klein, Los Angeles

Fotografi

Rum 9, Vagga 2

Alex Stoddard fotografi

Budhistorik (36 bud)
4164256
7 400
4164254
7 200
4164253
7 000
4164253
6 600
4164251
6 400

Slutpris SEK:
7 400
714 EUR, 811 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.