Oidentifierad konstnär 1800-tal oljemålning

559735

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Fjällandskap med kor, olja på duk, 48x75 cm

Smärre dukhål

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

Budhistorik (16 bud)
4163171
1 300
4163167
4163167
4163168
4163167
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.