Henry George Todd oljemåling

559734

HENRY GEORGE TODD (1846/47-1898): Stilleben med frukter, signerad H.Todd, olja på duk, ca 51x76 cm

Krackeleringar, smärre tryckskada i vänster hörn

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Henry George Todd oljemåling

Budhistorik (15 bud)
4164071
7 600
4164068
7 400
4163958
7 200
4164067
7 000
4163958
6 800

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.