Skrivbord Louis XV-stil

559731

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, svartlackerat, läderklädd skiva, beslag i mässing, höjd ca 75, 140x62 cm

Nyckel saknas, smärre ytskador o fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Skrivbord Louis XV-stil

Budhistorik (21 bud)
4165946
3 600
4165948
3 400
4165946
3 200
4165944
4165942
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.