Sideboard design Jonsson

559729

NILS JONSSON, "Florens", sideboard, Troeds Möbler, 1960-tal, fanérat i teak, etikettmärkt, höjd ca 104, 170x42 cm

Bakstycket borrat för el, brukslitage, skiva med smärre fläckar

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Sideboard design Jonsson

Budhistorik (11 bud)
4165080
3 400
4165085
3 400
4165080
3 200
4164077
4164077
2 400

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.