Lyrbord Karl Johan-stil

559726

LYRBORD, 1900-talets första hälft, Karl Johan-stil, stomme i betsad björk, skivan öppningsbar, invändigt inrett med lådfack, höjd ca 74 cm

Skivans yta med slitage, allmänt bruksslitage, repor och märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Lyrbord Karl Johan-stil

Budhistorik (4 bud)

4165251
500
4165246
4165233
4162662

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.