Slagbord furu

559725

SLAGBORD, 1800/1900-tal, furu, 2 klaffar, höjd ca 76 cm, skivans mått 33-168x99 cm

Bruksslitage, repor, märken, enstaka färgspår

Möbler, Matbord

Rum 6

Slagbord furu

Budhistorik (9 bud)
4165148
1 400
4165144
1 300
4165126
4164968
4164655

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.