Skrivbord rokokostil

559724

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, rokokostil, stomme i betsad ek, skurna dekorelement, 5 lådor med mässingsbeslag, höjd ca 75 cm, skivans mått 104x45

Bruksslitage, repor, stötmärken och nötningar

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 9

Skrivbord rokokostil

Budhistorik (4 bud)

4165838
4165836
900
4156175
4155199

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.