Skrivbord jugend

559718

SKRIVBORD, 1900-talets början, jugend, bemålat, sarg med 5 lådor, höjd ca 77, 120x60 cm

Senare bemålat, senare beslag, slitage, nyckel saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Skrivbord jugend

Budhistorik (5 bud)
4168735
950
4168048
900
4168048
550
4168734
500
4168048

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.