Hallmöbel 1950-tal

559717

HALLMÖBEL, 1950-tal, spegel, hatthylla, paraply/käppställ, låda, klädkrokar, på galonbeklädd bakstycke med dekorspik, enligt uppgift från Motel Schmidt, Tyskland, höjd ca 182, 89x27 cm

Slitage, spegelglas med fläckar, en dekorspik saknas, fläckar

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Hallmöbel 1950-tal

Budhistorik (1 bud)

4164108
2018-07-18 18:34:49

2018-07-18 kl 19:14
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.