Ljuskrona 1900-talets första hälft

559716

LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, sex ljusarmar samt åtta lampor, mässing och glas, höjd ca 100, diameter 58 cm

Slitage, smuts, smärre nagg, prismor som fattas kan förekomma, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen. ÖVRIGT: medföljer 6 st glasmanschetter som vänligen hämtas vid receptionsdisken.

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Budhistorik (14 bud)
4165952
850
4165953
4165952
750
4165895
700
4165889
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.