Fabian Lundqvist oljemålning

559708

FABIAN LUNDQVIST (1913-1989): Figurkomposition med ballerinor, signerad Fabian Lundqvist, olja på duk, 37x46 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Fabian Lundqvist oljemålning

Budhistorik (18 bud)
4163732
3 800
4163769
3 600
4163732
3 400
4163760
3 200
4163732

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.