Cadovius hyllsystem Royal

559705

POUL CADOVIUS, modulsystem "System Royal", riopallisander, Danmark, 1960-tal, bestående av: 3 väggpaneler mått ca: 80x250 cm/st, 3 överstycken med lampor, skåpsmodul med skjutdörrar mått ca: 80x40 cm H 50 cm, barskåp med belysning, mått ca: 80x28 cm H 42 cm, 1 tidskriftshylla samt 6 hyllplan och konsoler. Cites-intyg medföljer

Bruksslitage, repor, barskåpets lucka medföljer lös - skada i infästningen på luckan

Möbler, Hyllor, Design

Drottninggatan 36, Malmö

Cadovius hyllsystem Royal

Budhistorik (13 bud)
4160803
3 200
4160501
4160500
2 800
4160001
2 600
4159935
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.