Seiko Sea horse herrarmbandsur

 
 
 
Auktionsnr
559702
 
Beskrivning

SEIKO, armbandsur, Sea horse, stål, 1960-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 7628-8031, serienr. 7600193, diameter 34 mm


 
Kondition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
 
Kategorier
Klockor/Ur
 
Visas och avhämtas
Magasin 5, Frihamnen, Stockholm
 
 
 
Seiko Sea horse herrarmbandsur
Klicka för att förstora bilden
 
 
 
Budhistorik (17 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
4160653
2018-07-16 09:46:10
1 100
4160227
2018-07-15 20:29:10
1 000
4160649
2018-07-16 09:44:39
950
4160227
2018-07-15 20:29:10
900
4160645
2018-07-16 09:43:23
850
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2018-07-18 kl 19:32
Slutpris SEK:
1 100
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
1 200
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK