Kryddburkar 12 delar

559694

KRYDDBURKAR, 12 dlr, 1920-/30-tal, vitglaserat porslin med dekor i blått och guld, höjd 12-20,5 cm

Obetydligt slitage

Keramik/Porslin

Kryddburkar 12 delar

Budhistorik (18 bud)
4165175
1 600
4164992
4164936
1 400
4164936
1 300
4164925

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.