Axel Wannberg skrivbord

559692

AXEL WANNBERG, skrivbord, samtida, benställning av massiv ek, skiva fanérad i ek, höjd ca 73,5, 140x80 cm

Bruksslitage, mindre repor, rester av färg

Ändringar/tillägg
Skiva med ekfanér och inte av massiv ek

Möbler, Kontorsmöbler, Design

Rum 9

Axel Wannberg skrivbord

Budhistorik (13 bud)
4165787
4165786
1 900
4165780
1 800
4165774
1 700
4165778
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.