Sänggavlar gustaviansk stil

559690

SÄNGGAVLAR, 2 par, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, för infästning i sängstomme, höjd ca 63-77, bredd ca 94 cm, skruvar medföljer

Mindre slitage/märken

Ändringar/tillägg
Skruvar medföljer, avhämtas i Utlämning

Möbler, Övriga möbler

Rum 22

Sänggavlar gustaviansk stil

Budhistorik (1 bud)

4161707
2018-07-17 07:11:50

2018-07-18 kl 19:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.