Ritningshurts

559686

RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, ek, ekfanér och MDF, bestående av 4 delar, var och en med 5 lådor, totalhöjd ca 146.5, 135x96 cm

Slitage, skador, fanéringsskador, repor, märken, fläckar, rester av tejp och etiketter

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Ritningshurts

Budhistorik (13 bud)
4170720
4171219
1 400
4170720
1 300
4171218
4170720

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.