Skänk

559681

SKÄNK, 1900-talets första hälft, invändigt med hyllplan samt låda, höjd ca 120, 50x143 cm

Renoverad, kompletterad, senare bemålad, slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 15

Skänk

Budhistorik (6 bud)
4163886
850
4163885
4163885
600
4163884
550
4163884

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.