Ritningshurts

559675

RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, ek, ek fanéring och MDF, bestående av 3 delar, var och en med 5 lådor, totalhöjd ca 112, 135x96 cm

Slitage, skador, fanéringsskador, repor på skivan, märken, fläckar, rester av tejp och etiketter

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Ritningshurts

Budhistorik (9 bud)
4167108
4170009
4167108
850
4170008
4167108
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.