Ritningshurts

559672

RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, furu och MDF med handtagen i betsat trä, bestående av 3 delar, var och en med 5 lådor, totalhöjd ca 101, 133x96 cm

Slitage, skador, märken, fläckar, repor, rester av tejp och etiketter, undereden saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Ritningshurts

Budhistorik (12 bud)
4169382
4169197
4167103
4169196
950
4167103

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.