Skåp 1800-talets slut

559671

SKÅP, 1800-talets slut, fanerat i mahogny och valnötsrot, beslag i mäsing, hyllinredning bakom dörr, på klotfötter, höjd ca 164, 69x57.5

Slitage, ställvis något blekt, fanéringsskador, torrsprickor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Skåp 1800-talets slut

Budhistorik (11 bud)
4170608
4169055
750
4163075
700
4161284
650
4163074
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.