Ritningshurts

559669

RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, furu, ek, ek fanéring och MDF, bestående av 5 delar, var och en med 5 lådor, 1 del med handtag i betsat trä, totalhöjd ca 172, 134x68 cm

Slitage, skador, fanéringsskador, märken, fläckar, repor, rester av tejp och etiketter, 1 handtag, skivan och undereden saknas, delen direkt övanpå nedre delen sitter lite sned

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Ritningshurts

Budhistorik (14 bud)
4168466
4167996
1 900
4167993
1 800
4167995
1 700
4167993
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.