Ritningshurts

559666

RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, furu, ek, ekfanér och MDF, bestående av 3 delar, var och en med 5 lådor, 1 delar med metall handtagen, totalhöjd ca 104, 135x95.5 cm

Slitage, skador, märken, fläckar, repor, rester av tejp och etiketter, skivan och undereden saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Ritningshurts

Budhistorik (16 bud)
4167072
4166275
4167071
950
4166275
900
4167070
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.