Ritningshurts

559663

RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, furu och MDF, handtagen i betsat trä, bestående av 3 dlr, var och en med 5 lådor, totalhöjd ca 99, 135x95.5 cm

Slitage, skador, några hantagen är skadade, märken, fläckar, repor, rester av tejp och etiketter, skivan och undereden saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Ritningshurts

Budhistorik (10 bud)
4165610
700
4165858
700
4165610
650
4165857
600
4165610
550

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.