Grange skrivbord

559662

GRANGE, skrivbord, 1900-talets slut, mahogny med draghandtag och skor i mässing samt skiva med skrivunderlägg i läder, med 2 lådor i särg och 2 utdragbara skivor vid sidan, brickmärkt, Frankrike, höjd ca 79, 119+28+28, 70 cm

Slitage, ställvis något blekt, märken och fläckar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 6

Grange skrivbord

Budhistorik (17 bud)
4165947
4165664
2 800
4165803
2 800
4165664
4165597

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.