Soffa design Sören Lund

559658

SÖREN LUND, soffa, Danmark, klädsel i brunt skinn, längd ca 220, sitthöjd ca 41 cm

Bruksslitage, repor, ett ben något löst

Möbler, Soffor, Design

Drottninggatan 36, Malmö

Soffa design Sören Lund

Budhistorik (18 bud)
4164548
2 400
4164545
4164540
4164536
1 900
4164536
1 300

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.