Spegel Karl Johan

559655

SPEGEL, Karl Johan, 1800-talets första hälft, mahognyfanér, ca 176x56 cm

slitage, sprickor

Speglar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Spegel Karl Johan

Budhistorik (1 bud)

4162980
2018-07-18 06:18:43

2018-07-18 kl 20:20
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.