Golvur England

559654

GOLVUR, 1800-tal, England, fodral fanérat med mahogny, urtavla märkt George Miller, Gateshead, höjd ca 208 cm, medföljer två lod samt pendel och nyckel

Slitage, skador, sprickor

Klockor/Ur

Makadamgatan 11, Helsingborg

Golvur England

Budhistorik (10 bud)
4160608
1 400
4162031
1 300
4160608
4162030
4160608

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.