Grind 1900-tal

559653

GRIND, 1900-talets början, bemålat trä, beslag i järn, höjd ca 125 cm, bredd ca 86 cm

slitage

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Grind 1900-tal

Budhistorik (14 bud)
4164199
1 700
4164210
1 700
4164199
1 600
4164204
4164199
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.