Pär Siegård oljemålning

559650

PÄR SIEGÅRD (1877-1961): Sakralt motiv, signerad Pär Siegård, olja på duk, 25x42 cm

Konst, Nutida

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Pär Siegård oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4160074
2018-07-15 19:25:30
600

2018-07-18 kl 19:02
Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.