John Divola Zuma series

559643

JOHN DIVOLA (USA, född 1949): Untitled, Zuma series, 1977, signerade på baksidan, chromogenic print
24.8 x 30.4 cm.

PROVENIENS: Galleri Thomas Wallner, Malmö

Fotografi, Collection, Nutida

John Divola  Zuma series

Budhistorik (7 bud)
4161594
6 000
4161593
5 000
4161592
3 200
4161583
4160339
2 400

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.