Koffert 1900-tal

559642

KOFFERT, 1900-tal, plåt samt träribbor, invändigt med kartong, höjd 62, 90x49 cm

Skador och slitage, nyckel saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Koffert 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

4156180
2018-07-12 20:43:23

2018-07-18 kl 20:22
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.