IKEA Korsör skänk 1960-tal

559640

IKEA, "Korsör", sideboard, 1960-tal, fanérat i teak, skjutdörrar, inredning i form av hyllplan samt lådor, höjd ca 72, 182x42 cm

Smärre bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Baltzarsgatan 6, Malmö

IKEA  Korsör skänk 1960-tal

Budhistorik (9 bud)
4165628
2 400
4165354
4163815
4159013
4159008
500

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.