Stolar 1900-talets mitt

559632

STOLAR, 3 st, 1900-talets mitt, svartlackerade, sits och rygg i furu, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, färgbortfall, ett ryggstöd med spricka

Möbler, Stolar

Rum 4

Stolar 1900-talets mitt

Budhistorik (23 bud)
4165595
4165593
1 900
4165541
1 800
4165592
1 800
4165541
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.