Lampor stringmodell

559630

VÄGGLAMPOR/BORDSLAMPOR, 1 par, stringmodell, 1950-tal, rödlackerade skärmar, höjd ca 25 cm

Smärre slitage, bucklor, rost, ej funktionstestade

Belysning, Bordslampor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Lampor stringmodell

Budhistorik (4 bud)

4165824
450
4164911
4165823
4164911

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.