Nordiska Kompaniet golvlampa

559629

NORDISKA KOMPANIET, golvlampa, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, textilskärm, för 1 ljuspunkt, höjd exl skärm ca 123 cm

Bruksslitage, skärmen med fläckar, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Nordiska Kompaniet golvlampa

Budhistorik (17 bud)
4165102
4165094
4165101
4165094
950
4165059
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.