Poul Henningsen ''PH5'' takarmatur

559626

POUL HENNINGSEN, "PH5", takarmatur, Louis Poulsen, Danmark, skärm i blå- och röd lackerad metall, diameter ca 50 cm

Slitage, några repor, ej funktionstesad, SAV garanterar ej funktionen, renoverad

Belysning, Taklampor

Rum 4

Budhistorik (8 bud)
4165290
4162213
4158731
700
4155791
650
4155790
600

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.