Soffbord Ib Kofod-Larsen

559622

IB KOFOD-LARSEN, soffbord, Seffle Möbelfabrik, 1950/60-tal, teak, skiva med ingjutna naturstenar, höjd ca 50, 132x62 cm

Smärre slitage, repor och märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Soffbord Ib Kofod-Larsen

Budhistorik (3 bud)

4159175
650
4159174
600
4159173
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.