Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

559621

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Pioner, signerad och daterad 17, olja på duk, ca 69x80 cm

I spännram

Rum 6

Budhistorik (25 bud)
4163875
7 000
4163872
6 800
4163874
6 800
4163872
6 600
4163873
6 400

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.