Gunnar Nordström oljemålning

559620

GUNNAR NORDSTRÖM (född 1921): Motiv från Rödbodtorget Stockholm, signerad G Nordström, olja på duk, ca 53x44 cm

Tavelvagn 3

Gunnar Nordström oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4168461
2018-07-21 20:45:42

2018-07-23 kl 17:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.