Vitrinskåp omkring 1900

559619

VITRINSKÅP, omkring 1900, fanérat i mahogny, dekor av intarsia, glasad front med bakomliggande hyllplan, höjd ca 146, 58x28 cm

Smärre slitage, repor och märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Vitrinskåp omkring 1900

Budhistorik (17 bud)
4165116
4165111
4165104
950
4165110
950
4165104
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.