Trädgårdssoffa i gjutjärn

559618

TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets första hälft, gjutjärn, träribbor, sitthöjd ca 44, längd 208x58 cm

Slitage

Möbler, Soffor, Diverse

Rum 1

Trädgårdssoffa i gjutjärn

Budhistorik (16 bud)
4162923
3 200
4165330
4162923
2 800
4157187
2 600
4157187

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.