Trädgårdssoffa i gjutjärn

559617

TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets första hälft, gjutjärn, träribbor, sitthöjd ca 42, längd 193x65 cm

Träribba saknas, slitage

Möbler, Soffor, Diverse

Rum 11

Trädgårdssoffa i gjutjärn

Budhistorik (24 bud)
4162668
4165494
4162668
1 800
4165472
1 700
4162668

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.