Trädgårdssoffa i gjutjärn

559616

TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets första hälft, gjutjärn, träribbor, sitthöjd 44, längd 216x64 cm

Slitage

Möbler, Soffor, Diverse

Rum 11

Trädgårdssoffa i gjutjärn

Budhistorik (12 bud)
4163544
1 900
4162689
1 800
4162034
1 700
4154186
1 600
4154585
1 600

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.