Trädgårdsgrupp i gjutjärn

559615

TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 dlr., 1900-talets första hälft, bestående av: soffa samt 1 par stolar, stomme i gjutjärn, träribbor, sitthöjd 40 resp 43, soffans längd 163x70 cm

Slitage, saknar ribbor

Möbler, Soffgrupper, Diverse

Rum 8

Trädgårdsgrupp i gjutjärn

Budhistorik (14 bud)
4163942
1 800
4163923
1 700
4163907
1 600
4163922
4163907
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.