Barskåp

559614

BARSKÅP, 1920-tal, fanér i mahogny, betsad björk, inredning av spegelglas, lådor samt flyttbara hyllplan i glas, märkt för Svensk Möbel Industri, höjd ca 140, 98,5x43 cm, nyckel medföljer

Ovandel med smärre ytskador, ben med mindre märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Barskåp

Budhistorik (12 bud)
4164466
4164495
4164466
1 900
4164489
1 800
4164466
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.