Hushållsvåg 1900-talets första hälft

559613

DUPLEX, våg, 1900-talets första hälft, stomme i patinerad järn, emaljerad tavla, höjd ca 31,5, bredd 22 cm

Slitage, smuts

Diverse

Budhistorik (6 bud)
4165051
550
4163906
500
4165050
450
4163906
4163889

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.